Menu

Het centrum voor kinderen en jongvolwassenen met een vorm van
autisme of AD(H)D

(088) 810 1122


Wij zijn er voor kinderen en jongvolwassenen met een vorm van autisme

Individuele begeleiding bij Kop-Zorg Autstekend gaat verder dan kijken naar de problemen waar kinderen en jongeren tegenaan lopen. Alles wat wij doen staat in het teken van zelfvertrouwen krijgen, sociale vaardigheden en zelfredzaamheid ontwikkelen. Wij bieden hulp op allerlei vlakken. Zo kan het zijn dat je zelfstandig wilt leren reizen, of je wilt leren koken voor als je op jezelf gaat wonen. Maar ook sporten, school, leren de weg vragen als je verdwaald ben of gewoon even iets anders doen dan achter de computer zitten. Met alle vragen kun je terecht. Wat voor de één vanzelfsprekend is hoe je in een groep je gedraagt, zo moeilijk is dat voor kinderen met een vorm van autisme en/of AD(H)D. Denk bijvoorbeeld aan school of een vereniging. En als je niet weet hoe je daarmee om moet gaan raak je in een isolement. Bij Kop-Zorg Autstekend gaan we je leren hoe je hiermee om kan gaan. Bij de individuele begeleiding geven we je handvatten om je staande te houden in deze maatschappij. Wij denken dat je veel meer kan dan jezelf of je ouders denken, maar soms heb je een steuntje in de rug nodig.

Individuele begeleiding bieden wij aan in de vorm van Zorg in natura. De begeleiding kan ook bekostigd worden vanuit het PGB.

Ons Team

Rob de Vries

Ambulant begeleider
rob@autstekend.nl

Marinella Besdemiotis

Pedagoog
marinella@autstekend.nl

Ellen Hillebrand

Pedagoog
ellen@autstekend.nl

Yarima Siebert

Pedagoog
yarima@autstekend.nl

Joyce Spaans

Sociaal Pedagogisch hulpverlener
joyce@autstekend.nl

Freek Boersma

Sociaal Pedagogisch hulpverlener
freek@autstekend.nl

Esmee Kraakman

Maatschappelijk werk
esmee@autstekend.nl

Nick Met

Ambulant begeleider
nick@autstekend.nl

Mary Das

Onderwijsondersteuning
mary@autstekend.nl